دانستی های علمی, مقالات

لیست قیمت آب شیرین کن کشاورزی | به روز ترین تجهیزات 2024
5 (1)

شما در این بخش میتوانید از قیمت انواع دستگاه های تصفیه آب مانند لیست قیمت آب شیرین کن کشاورزی و دیگر دستگاه های تصفیه آب اطلاع حاصل کنید. برای این مورد تنها کافیست فرم زیر را پر کرده و برای ما ارسال نمایید لیست حاوی قیمت دستگاه آب شیرین کن دریایی ، صنعتی کشاورزی میباشد. در فرم زیر نام و نام خانوادگی خود را به همراه یک شماره موبایل برای ما ارسال کنید تا لیست قیمت دستگاه تصفیه آب برای شما ارسال شود.

برای استعلام قیمت دستگاه های تصفیه آب دریا و آب های بسیار شور لطفا میزان EC را روی گزینه ” بالای 8000 ” قرار دهید. و صورتی که اطلاع چندانی در این خصوص ندارید، می توانید با شماره تلفن 09121068506 تماس بگیرید.

استعلام لیست قیمت آب شیرین کن دریایی صنعتی کشاورزی

شماره تلفن خود را وارد کنید تا قیمت به آن Sms یا واتس آپ شود
نوشتن این فیلد اختیاری است
درصورتی که هرگونه درخواست دیگه ای یا سوال خاصی دارید می توانید اینجا تایپ کنید.

توجه کنید که دستگاه آب شیرین کن کشاورزی شامل دستگاه های آبشیرین کن مناسب برای آبیاری زمین زراعتی، گلخانه ها، باغ و … و همچنین تصفیه آب چاه ، آب رودخانه و آب دریا می شود و لیست قیمت آب شیرین کن کشاورزی و قیمت دستگاه آب شیرین کن دریایی با توجه به میزان شوری و همچنین میزان خروجی آب بررسی می شود.

دستگاه‌های مختلف آب شیرین کن صنعتی و خانگی توانایی تصفیه آب‌های شور و لب شور دارند و می‌تواند آب‌هایی مثل آب رودخانه و دریا را به آب‌های تصفیه شده با مقدار مورد نظر املاح برای استفاده در کشاورزی تبدیل کرد. شما می‌توانید با استعلام قیمت آب شیرین کن از آریا صاف، دستگاه‌هایی شامل آب شیرین کن مناسب برای آبیاری زمین زراعتی با روش‌هایی مثل آبیاری تحت فشار برای محصولات کم آب و علاوه‌برآن تصفیه آب به منظور مصرف انسان (آب شرب) را می‌توانید سفارش دهید.

لیست قیمت آب شیرین کن کشاورزی و قیمت دستگاه آب شیرین کن دریایی با توجه به میزان شوری و همچنین میزان دبی خروجی با در نظر گرفتن نیاز صنعت شما بررسی شده و همچنین با توجه به خواسته‌های شما، ارائه می‌شود تا بتواند به نیازهای شما تمام قد پاسخگو باشد.

همچنین بخوانید؛ قیمت آب شیرین کن 10000 لیتری

دستگاه آبشیرین کن آب شیرین کن دریایی تصفیه آب دریا

لیست قیمت فیلتر آب شیرین کن کشاورزی

فیلترهای آب شیرین کشاورزی شامل فیلتر شنی و فیلتر کربن فعال بوده که برای هر کدام وظیفه‌ای در دستگاه آب تصفیه کن کشاورزی در نظر گرفته شده است. برای مثال استفاده از فیلترهای شنی و سیلیس، به منظور از بین بردن کدورت آب استفاده می‌شود و فیلتر کربن فعال موجب بهبود طعم و بوی بد آب می‌شود.

به هر حال، فیلتر جزء کالاهای مصرفی است که می‌بایست در دوره‌های زمانی تعویض شود. فیلترها برندهای مختلف و کیفیت‌های متنوعی دارند و با توجه به این موضوع دوره‌های تعویض و رسیدگی متفاوتی دارند. شما برای دریافت لیست قیمت فیلتر آب شیرین کن کشاورزی می‌توانید با مشاورین آریا صاف در ارتباط باشید تا بهترین فیلترها را با توجه به نیاز خود تهیه کنید.

دسته بندی دستگا ه های تصفیه آب صنعتی ro
 • دستگاه های تصفیه آب دریا ( تفاوت در قیمت و شوری آب ورودی )
 • دستگاه های تصفیه آب صنعتی معمولی ( تفاوت در قیمت و شوری آب ورودی )
 • دستگاه های تصفیه آب صنعتی  پر فشار ( تفاوت در قیمت و شوری آب ورودی )

موارد موثر بر قیمت دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس:

نوع دستگاه تصفیه آب دریایی و کشاورزی بر قیمت این تجهیزات تأثیر زیادی دارد. چرا که برای تصفیه آب دریا به دلیل وجود شوری بالا از سیستم با ظرفیت بالاتری استفاده میشود. این در نهایت بر قیمت دستگاه آب شیرین کن تأثیرگذار است. همچنین در خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی به دلیل اهمیت بالای کیفیت آب در آن باید نکات بسیاری را رعایت کنید.

از طرفی به دلیل وجود ویژگی ها و ظرفیت ها ، قیمت تصفیه آب صنعتی در هر کدام از صنابع گفته متفاوت میباشد. لذا برای رساندن کیفیت آب به حد مناسب برای مصرف آن در صنعت مورد نظر ، از منابع سیستمی متفاوتی در دستگاه تصفیه آب صنعتی استفاده میشود. به همین دلیل کاربرد در قیمت تمام شده در سفارش آبشیرین کن صنعتی بسیار موثر است.

مدل و تجهیزات دستگاه تصفیه آب دریایی و کشاورزی، بر قیمت آن تأثیر زیادی دارد و همچنین در خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی به دلیل اهمیت بالای کیفیت آب در آن، باید نکات بسیاری را مورد بررسی قرار داد. برخی از نکات تأثیرگذار در قیمت دستگاه تصفیه آب کشاورزی به شرح زیر است:

 • ظرفیت مخزن دستگاه: میزان حجم آبی در مخازن دستگاه آب شیرین کن کشاورزی می‌توان ذخیره شود، می‌تواند در قیمت آن تأثیر بسزایی بگذارد. به تبع، هر چه مقدار حجم این مخازن بالاتر باشد، متریال بیش‌تری برای تولید آن‌ها استفاده و به همین منظور قیمت آنها افزایش خواهد یافت.
 • برند قطعات مورد استفاده: برند تجهیزات دستگاه بر روی کیفیت ساخت و کارکرد آن‌ها بر قیمت تأثیر گذار است. استفاده از برندهای معروف و دستگاه‌های با کیفیت بالاتر باعث بالا رفتن قیمت نهایی دستگاه تصفیه آب می‌شوند.
 • فیلتر و فناوری‌های استفاده شده: سیستم‌هایی که از فناوری‌های روز مانند قطع کن‌های اتوماتیک، گیج‌های فشار الکترونیکی استفاده می‌کنند، قیمت بالاتری دارند؛ ولی این مدرن بودن با سهولت در استفاده می‌شود.

لازم به ذکر است که هر دستگاه با توجه به نیاز هر کاربر طراحی و ساخته می‌شود به همین دلیل با توجه به نیاز یک از سری از قابلیت‌ها امکان حذف و اضافه شدن دارند که به طبع روی قیمت تأثیر داند. این ویژگی‌ها می‌تواند برای افزایش عملکرد در دستگاه تعبیه شوند؛ مانند سیستم خنک‌کننده، سیستم خودشویی، سیستم کنترل اتوماتیک و …

مشخصات قیمت داخل لیست ارسال شده:

توجه داشته باشید که شما میتوانید بسته به نیاز خود مشخصات دستگاه تصفیه آب مورد نظر را برای ما در بخش فرم وارد کنید. کارشناسان ما قیمت دستگاه آب شیرین کن کشاورزی را برای شما حساب کرده و در یک پیام برای شما می فرستند.

دقت کنید که شما میتوانید مشخصات دستگاه آبشیرین کن، مانند حجم و نوع کاربری که در نظر دارید در بخش توضیحات ذکر کنید. لازم به بازگو است که آریا صاف قادر به تولید هر نوع آبشیرین کن با هر حجمی میباشد.

شما در این بخش میتوانید از قیمت انواع دستگاه آب شیرین کن کشاورزی، اطلاح حاصل کنید. تنها کافیست فرم زیر را پر کرده و برای ما ارسال نمایید.

سوالات متداول

1.برای اطلاع از لیست قیمت آب شیرین کن کشاورزی باید چه کاری انجام شود؟

کافیست فرم تماس موجود در صفحه را پر کنید تا همکاران ما برای شما لیست قیمت را ارسال کنند یا اینکه با شماره تماس  09121068506 تماس بگیرید.

2. از آب شیرین کن کشاورزی در چه مناطقی می توان استفاده کرد؟

در حالت کلی از آب شیرین کن کشاورزی برای شیرین کن آب دریا جهت استفاده در مزارع و باغداری و… استفاده می شود.

شما هم به این نوشته امتیاز دهید
[Total: 1 Average: 5]

3 نظر در “لیست قیمت آب شیرین کن کشاورزی | به روز ترین تجهیزات 2024
5 (1)

 1. پورهادی گفت:

  از این دستگاه ها کجا میشه استفاده کرد؟

  1. کارشناس آریا صاف گفت:

   جناب هادی پور عزیز با شماره تماس های درج شده در سایت تماس بگیرید راهنماییتون میکنن

 2. آتوسا اسدی گفت:

  مرسی بابت لیست قیمتی که واسم فرستادین
  لیست قطعاتی ام که واسم فرستادین خیلی مفید بود با بقیه شرکتا مقایسه کردم
  خواستم بدونم اگه با موتور لورا بخوام میشه قیمت اونم واسم بفرستین ؟
  جلیلیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *