شما در این بخش میتوانید از قیمت انواع دستگاه های تصفیه آب مانند قیمت آب شیرین کن کشاورزی و دیگر دستگاه های تصفیه آب اطلاع حاصل کنید. برای این مورد تنها کافیست فرم زیر را پر کرده و برای ما ارسال نمایید لیست حاوی قیمت دستگاه آب شیرین کن دریایی ، صنعتی کشاورزی میباشد. در فرم زیر نام و نام خانوادگی خود را به همراه یک شماره موبایل برای ما ارسال کنید تا لیست قیمت دستگاه تصفیه آب برای شما ارسال شود.

برای استعلام قیمت دستگاه های تصفیه آب دریا و آب های بسیار شور لطفا میزان EC را روی گزینه ” بالای 8000 ” قرار دهید . و صورتی که اطلاع چندانی در این خصوص ندارید، می توانید با شماره تلفن 9121068506 تماس بگیرید.

استعلام لیست قیمت آب شیرین کن دریایی صنعتی کشاورزی

شماره تلفن خود را وارد کنید تا قیمت به آن Sms یا واتس آپ شود
نوشتن این فیلد اختیاری است
درصورتی که هرگونه درخواست دیگه ای یا سوال خاصی دارید می توانید اینجا تایپ کنید.

توجه کنید که تصفیه آب کشاورزی شامل دستگاه های آبشیرین کن مناسب برای آبیاری زمین زراعتی ، گلخانه ها ، باغ ، و … و همچنین تصفیه آب چاه ، آب رودخانه و آب دریا می شود . و قیمت دستگاه آب شیرین کن دریایی و کشاورزی با توجه به میزان شوری و همچنین میزان خروجی آب بررسی می شود .

کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع آب شیرین کن ها

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه آبشیرین کن می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید .

 1. دستگاه آب شیرین کن دریایی ro اسمز معکوس
 2. دستگاه آب شیرین کشاورزی ro اسمز معکوس
 3. دستگاه تصفیه آب صنعتی ro اسمز معکوس

دستگاه آبشیرین کن آب شیرین کن دریایی تصفیه آب دریا

دسته بندی دستگا ه های تصفیه آب صنعتی ro
 • دستگاه های تصفیه آب دریا ( تفاوت در قیمت و شوری آب ورودی )
 • دستگاه های تصفیه آب صنعتی معمولی ( تفاوت در قیمت و شوری آب ورودی )
 • دستگاه های تصفیه آب صنعتی  پر فشار ( تفاوت در قیمت و شوری آب ورودی )

موارد موثر بر قیمت دستگپاه تصفیه آب اسمز معکوس :

نوع دستگاه تصفیه آب دریایی و کشاورزی بر قیمت این تجهیزات تأثیر زیادی دارد. چرا که برای تصفیه آب دریا به دلیل وجود شوری بالا از سیستم با ظرفیت بالاتری استفاده میشود. این در نهایت بر قیمت دستگاه آب شیرین کن تأثیرگذار است. همچنین در خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی به دلیل اهمیت بالای کیفیت آب در آن باید نکات بسیاری را رعایت کنید.

از طرفی به دلیل وجود ویژگی ها و ظرفیت ها ، قیمت تصفیه آب صنعتی در هر کدام از صنابع گفته متفاوت میباشد. لذا برای رساندن کیفیت آب به حد مناسب برای مصرف آن در صنعت مورد نظر ، از منابع سیستمی متفاوتی در دستگاه تصفیه آب صنعتی استفاده میشود. به همین دلیل کاربرد در قیمت تمام شده در سفارش آبشیرین کن صنعتی بسیار موثر است.

مشخصات قیمت داخل لیست ارسال شده :

توجه داشته باشید که شما میتوانید بسته به نیاز خود مشخصات دستگاه تصفیه آب مورد نظر را برای ما در بخش فرم وارد کنید. کارشناسان ما قیمت امروز آن را برای شما حساب کرده و در یک پیام برای شما می فرستند.

دقت کنید که شما میتوانید مشخصات دستگاه آبشیرین کن، مانند حجم و نوع کاربری که در نظر دارید در بخش توضیحات ذکر کنید. لازم به بازگو است که آریا صاف قادر به تولید هر نوع آبشیرین کن با هر حجمی میباشد.

شما در این بخش میتوانید از قیمت انواع دستگاه تصفیه آب، اطلاح حاصل کنید. تنها کافیست فرم زیر را پر کرده و برای ما ارسال نمایید.

One Response to قیمت دستگاه آب شیرین کن دریایی ، صنعتی کشاورزی
 1. مرسی بابت لیست قیمتی که واسم فرستادین
  لیست قطعاتی ام که واسم فرستادین خیلی مفید بود با بقیه شرکتا مقایسه کردم
  خواستم بدونم اگه با موتور لورا بخوام میشه قیمت اونم واسم بفرستین ؟
  جلیلیان


[top]

Leave a Reply

برای تماس کلیک کنید

پاسخگویی ۲۴ ساعته در ایام تعطیل

مشاهده لیست قیمت

واتس اپ

ارتباط در واتس آپ (آنلاین)