آریاصاف

تصفیه فاضلاب صنعتی

تصفیه فاضلاب صنعتی

آریا صاف شرکت سازنده و تولید کننده انواع سیستم ها و  راه اندازی پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی ( کارخانه ها و صنایع مختلف ) ، بهداشتی ، شهری ، تصفیه پساب با بیش از 25 سال سابقه کار و انجام پروژه های متفاوت در حوضه تصفیه آب و فاضلاب از جمله ی بهترین مجری های تصفیه فاضلاب در بین پیشگامان و شرکت های آب و فاضلاب  می باشد.
شرکت آریاصاف طراح تصفیه خانه های فاضلاب ، ارائه دهنده بهترین خدمات پس از فروش با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ، طراحی سیستم ها و پکیج های تصفیه فاضلاب  آب و پساب مطابق با نیاز مشتری ، بکارگیری بهترین تجهیزات و قطعات در ساخت و تولید دستگاه ها و سیستم ها تصفیه فاضلاب های صنعتی
آریا صاف محصولات خود را به پشتوانه ی 25 سال سابقه کار بی وقفه و مفید  و کارشناسان مجرب ، به مشتریان خود عرضه می کند . شما همواره می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و یا استعلام قیمت و یا سفارش خرید پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی با ما تماس بگیرید . همچنین می توانید برای اطلاع از سایر خدمات و محصولات ما اینجا کلیک کنید .

 

این پکیج ها و سیستم های تصفیه فاضلاب صنعتی برای کارخانه ها و شرکت های صنایع غذایی ، تصفیه فاضلاب صنایع و کارخانه پلاستیک سازی ، و سایر کارخانجات کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت تمام شده دستگاه های تصفیه فاضلاب با توجه به نیاز مشتری و همچنین سفارش مشتری تعین می شود .

در صورتی که به دنبال تصفیه فاضلاب هستید ، قبل از تماس با شرکت های آب و فاضلاب و قبل از هر اقدامی  باید بدانید که بعد از تصفیه فاضلاب صنعتی ، شهری و یا بهداشتی ، قرار است که این فاضلاب در چه کاری مصرف شود یا در چه جایی تخلیه شود . این پارامتر تعیین می کند که فاضلاب تا چه حدی نیاز به تصفیه دارد . از نظر استاندارد هایی که اداره محیط زیست تعیین کرده است استفاده از فاضلاب بعد از تصفیه شامل 4 حالت می شود . این 4 حالت عبارتند از :

1- تخلیه فاضلاب ( صنعتی یا غیر صنعتی) تصفیه شده در آب های سطحی و آب های رودخانه ها و …

2- استفاده از فاضلاب تصفیه ( صنعتی ، بهداشتی یا شهری ) شده به منظور کشاورزی

3- تخلیه فاضلاب تصفیه شده در چاه های جاذب فاضلاب

4-تخلیه فاضلاب تصفیه شده در تصفیه خانه شهرک صنعتی

برای هر یک از عملکرد های بالا اداره استاندارد یک میزان معیین از تصفیه را برای این آب های صنعتی در نظر گرفته است . که به ترتیب از بالا به پایین به تصفیه بالاتری نیاز دارند .

تصفیه فاضلاب صنعتی و پساب تصفیه خانه های

در جدول زیر میزان این استاندارد ها برای تصفیه فاضلاب های صنعتی و غیر صنعتی را مشاهده می کنید .

 

پارامترآبهای جاریمصارف کشاورزیچاه های جاذب تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی
PH6.5-8.55-96-8.56.5-8.5
ColorMax75Max75Max75
TurbidityMax50Max50
TDS
TSSMax40

لحظه ای Max60

Max100Max300
DOmin2min2
CODMax60

لحظه ای Max100

Max60

لحظه ای Max100

Max200Max2000
BODMax30

لحظه ای Max50

Max30

لحظه ای Max50

Max100Max1000
T.ColiformsMax1000Max1000Max1000
F.coliformsMax4000Max4000Max4000

 

از این رو قبل از اینکه اقدام به نصب و راه اندازی سیستم تصفیه و یا تصفیه خانه فاضلاب صنعتی برای کارخانه ، هتل ، و … کنید لازم است به این موضوع واقف باشید .در صورتی که برای این امر سر در گم هستید و نمیدانید کدام عملکرد برای شما مناسب تر است . برای دریافت مشاوره رایگان و یا استعلام قیمت راه اندازی سیستم های تصفیه فاضلاب ، با کارشناسان طراح سیستم ها و پکیج های تصفیه فاضلاب و طراح تصفیه خانه های فاضلاب صنعتی  تماس بگیرید .

 

روش های مرسوم تصفیه فاضلاب صنعتی ، شهری ، بهداشتی به شرح زیر می باشند :

1- تصفیه فاضلاب ( صنعتی بهداشتی شهری ) به روش IFAS

2-تصفیه فاضلاب ( صنعتی بهداشتی شهری ) به روش MBBR

3-تصفیه فاضلاب ( صنعتی بهداشتی شهری ) به روش MBR

4-تصفیه فاضلاب  به روش ZLD

5- تصفیه فاضلاب به روش USBF

6-تصفیه فاضلاب به روش DAF

7- تصفیه فاضلاب ( صنعتی بهداشتی شهری ) به روش GRD

هر یک از روش های فوق ممکن است بسته به شرایط محیطی ، شرایط و میزان آلودگی فاضلاب و … مورد استفاده قرار بگیرد .

تماس تلفنی : ۰۹۱۲۱۰۶۸۵۰۶ - ۰۲۱۸۸۸۶۳۴۶۷
تلگرام

ارتباط در تلگرام (آنلاین)

واتس اپ

ارتباط در واتس آپ (آنلاین)