دستگاه تصفیه آب صنعتی 10000 مترمکعبی RO

دستگاه تصفیه آب صنعتی 10000 لیتری

بررسی محصول آب شیرین کن 10000 لیتری

آب شیرین کن 10000 لیتری قادر به تولید ۱۰۰۰۰ لیتر یا به تعبیر دیگر ۱۰ مترمکعب آب در طول شبانه روز است. روش تصفیه در این تصفیه آب صنعتی به روش اسمز معکوس ro است. در این روش با قرار دادن غشایی که منافذ بسیار کوچکی دارند، نمک‌ها و مواد محلول در آب تا ۹۹ درصد برداشته می‌شوند و آب بدون نمک به دست می‌آید؛ بنابراین آب تولید شده توسط تصفیه آب صنعتی ۱۰ متر مکعبی کیفیت بالایی دارد.

حجم بالای دستگاه آب شیرین کن ۱۰۰۰۰ لیتری سبب شده است که در صنایع مختلف و بزرگ از قبیل کارخانجات، پارچه بافی و سایر صنایع استفاده از این دستگاه معقول باشد. آب شیرین کن صنعتی ۱۰ مترمکعبی قادر به حذف آلاینده‌هایی مانند کلر، سرب، آهن و منگنز، نیتریت، نیترات، مس، فلزات سنگین، آرسنیک، بو، طعم نامطبوع آب و همچنین کاهش سختی آب است.

دستگاه تصفیه آب صنعتی با خروجی 10 مترمعکب یا 10 هزار لیتری قادر است در شبانه روز به صورت 24 ساعته  کار کند و در این 24 ساعت میزان  10 متر معکب یا 10000 لیتر آب را تصفیه می‌کند. توجه کنید که عواملی که بر قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 10000 هزار لیتری تاثیر می‌گذارد عبارتند از: برند موتور و پمپ ، میزان شوری آب، تمام استیل بودن دستگاه و ...

برای مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید.


  جدول مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب صنعتی RO به صورت 10000 مترمکعبی :

  موتوربه درخواست مشتری
  پمپایتالیایی یا چینی به درخواست مشتری
  بدنهاستیل زد زنگ
  سیستم کلر زنیبسته به درخواست مشتری
  سیستم پیش تصفیهدر صورت احتیاج
  ظرفیت10000 متر مکعب در شبانه روز
  پسابحدود 30 درصد

  لیست قیمت آب شیرین کن صنعتی 10000 لیتری

  برای اطلاع از قیمت آب شیرین کن 10000 لیتری با کارشناسان ما تماس گرفته و نوع موتور و پمپ مورد نظر خود را انتخاب کرده تا بر اساس آن قیمت دستگاه را اعلام کنند. همچنین می توانید فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرید.

   پیش نیاز ها و شرایط ثبت سفارش و نحوه پرداخت
   • برگه آزمایش آب
   • پرداخت 30 درصد مبلغ  قیمت دستگاه موقع عقد قرارداد
   • پرداخت مابقی مبلغ قیمت دستگاه تصفیه آب تا 90 درصد هنگام تحویل درب کارخانه
   • تسویه مابقی مبلغ هنگام نصب دستگاه در محل
   • زمان آماده سازی دستگاه حدود 2 هفته کاری

   قیمت آب شیرین کن 10000 لیتری و عوامل مؤثر بر آن

   برای خرید تصفیه آب صنعتی 10000 لیتری، پارامترهای زیادی وجود دارد که نیازمند بررسی و توجه است. کاربری‌ها و برندهای مختلف، تعداد عوامل تأثیرگذار بر قیمت خرید آب شیرین کن ۱۰۰۰۰ لیتری را افزایش داده است.

   • کیفیت آب ورودی به سیستم: هر چه آب ورودی آلاینده‌های بیشتری داشته باشد، لازم است از فیلترهای بیشتر و با قدرت جذب بیشتر استفاده شود، تا آب تصفیه شده مورد نیاز تولید شود. دستگاه آب شیرین کن بر اساس آنالیز دقیق آب ورودی طراحی و ساخته می‌شود.
   • میزان خلوص آب تصفیه شده: هر چه به آب خالص‌تر با آلاینده‌های کمتری نیاز باشد، فیلترها و مراحل تصفیه آب باید دقت بیشتر و عملکرد بهتری داشته باشند، به این صورت هزینه‌ها افزایش پیدا می‌کند.
   • تعداد ممبران‌های به کار رفته: دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی از روش‌های مختلفی از جمله اولترافیلتراسیون، اسمز معکوس، سیستم تبادل یونی، الکترودیونیزاسیون و الکترودیالیز معکوس برای تصفیه آب استفاده می‌کنند. بیشتر دستگاه‌های تصفیه آب به دلیل دقت بالای روش اسمز معکوس، از این روش استفاده می‌کنند. اما بطورکلی، هر چه تعداد فیلترهای ممبران نصب شده بر روی دستگاه بیشتر باشد، بدیهی است که قیمت دستگاه بالا می‌رود.
   • قدرت پمپ‌های RO: استاندارد بودن فشار پمپ برای تصفیه درست آب اهمیت بسیار زیادی دارد. هر چه قدرت پمپ بیشتر باشد، قیمت بالاتری دارد، به این صورت قیمت آب شیرین کن نیز افزایش پیدا می‌کند.
   • برند قطعات به کار رفته: بدیهی است، در صورتی که از قطعات برندهای گران قیمت استفاده کنید، قیمت دستگاه بالاتر می‌رود. در مورد انتخاب قطعات و برند آن‌ها باید حتماً با متخصصان مشورت کنید.
   • نوع و جنس شاسی و لوله کشی: شاسی دستگاه تصفیه آب صنعتی از کربن استیل (ST37) و استیل ضد زنگ (SS) ساخته می‌شود. روی شاسی‌های از جنس کربن استیل یا آهن، پوشش سه لایه اپوکسی روی آن انجام شده است. قیمت این دو جنس شاسی با هم تفاوت دارد.
   • اتوماسیون دستگاه تصفیه آب صنعتی: برای اتوماسیون آب شیرین کن صنعتی از سیستم‌های PLC یا سیستم‌های دیگر استفاده می‌شود. نوع سیستم اتوماسیون در قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی ۱۰ متر مکعبی مؤثر است.
   • نوع آلاینده‌های موجود در آب: برای انتخاب نوع فیلترها باید آب و نوع آلاینده‌های موجود در آن بررسی شود تا با توجه به آن از فیلترهای مناسب استفاده شود. قیمت‌های فیلترهای مختلف با هم متفاوت هستند که باعث تغییر در قیمت آب شیرین کن صنعتی ۱۰۰۰۰ لیتری می‌شوند.

   مشخصات عمومی دستگاه تصفیه آب صنعتی 10000 لیتری

   • میزان خروجی آب تصفیه شده در روز درصورتی که 24 ساعته کار کند:  10 هزار لیتر
   • میزان تصفیه آب در یک ساعت:
   • پساب: حدود 30 درصد آب ورودی پساب میباشد
   • کشور تولیدکننده: موتاژ ایران – موتور المانی پمپ ایتالیایی یا چینی (بنابه درخواست مشتری)، ممبراین آمریکایی و …
   • ویژگی های مهم: تصفیه و شیرین سازی آب تا 99 درصد حتی سبک تر از آب شهری
   • کاربرد ها: مناسب برای کشاورزی، کارخانجات آب معدنی ، کارخانه های صنایع غذایی،  آب بویلر ها و دیگ های بخار، تصفیه آب برای مغازه های فروش آب و …

   کاربردهای دستگاه آب شیرین کن 10000 لیتری

   همان‌طور که گفته شده دستگاه آب شیرین کن صنعتی 10000 لیتری کاربردهای فراوانی به ویژه در صنایع دارد. در زیر به برخی از کاربردهای این آب شیرین کن در صنایع اشاره شده است.

   • دامداری‌ها و گلخانه‌ها: درصورتیکه آب مورد استفاده دام و گیاهان سختی بالایی داشته باشد ممکن است باعث وارد شدن مواد مضر مانند سرب، نیترات و… شود و سلامت آن‌ها را به خطر بیاندازد.
   • صنایع دارویی، آرایشی بهداشتی، بیمارستان‌ها: صنایع دارویی بسیار حساس نسبت به آب مورد استفاده برای تولید هستند. بسیار از داروها و لوازم آرایش بر پایه آب بوده و آب سخت ممکن است از خاصیت‌های آن‌ها کم و حتی باعث آسیب زدن به مصرف کننده شوند. در بیمارستان نیز استفاده از آب با سختی بالا، در اولین گام باعث آسیب به ابزارآلات و بافت پارچه لباس‌ها و پتوها شده و هزینه نگهداری دوره‌ای بیمارستان افزایش خواهد یافت.
   • موتورخانه‌ها، بویلرها، کولینگ تاورها، سیستم‌های حرارتی و برودتی: درصورتیکه آب مورد استفاده دارای سختی و مواد جامد معلق باشد باعث رسوب‌گیری و کاهش عمر این سیستم‌ها خواهد شد.
   • صنایع لبنی و غذایی، صنایع نوشیدنی، کارخانه شیرینی و شکلات، قند سازی: بدون هیچ انکاری، صنایع غذایی به شدت به آب مصرفی حساس هستند. استفاده از آب با مواد معلق باعث تغییر در رنگ و بوی غذاها و کاهش کیفیت آن‌ها خواهد شد.
   • مجتمع‌های مسکونی، تفریحی، ورزشی، ویلایی: کیفیت آب شرب بدون تردید از مهم‌ترین جنبه‌های کیفیت زندگی انسان است. استفاده آب شیرین کن صنعتی ۱۰ مترمکعبی این کمک را می‌کند که در مجتمع‌های بزرگ آب شیرین مورد نیاز به راحتی در طول شبانه روز تامین شود.

   همچنین بخوانید؛ لیست قیمت آب شیرین کن کشاورزی

   قیمت آب شیرین کن صنعتی 10000 لیتری:

   لازم به ذکر است که هزینه تهیه دستگاه های آب شیرین کن بسته به قدرت آن ها متفاوت است. برای اطلاع از لیست قیمت آب شیرین کن 10000 لیتری در سایزهای متفاوت کافیست بر روی شماره تماس  09121068506 کلیک کنید.

   قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی با حجم 10 هزار لیتر در روز در بسیاری از منابع فروش ممکن است مقداری بالا باشد. این در حالی است که به دلیل تولید این دستگاه توسط آریاصاف خرید و سفارش و قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 10 متر مکعب به مراتب پایین تر از سایرین انجام میگیرد.

   برای دریافت قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی 10 هزار لیتری تماس بگیرید.

   دستگاه تصفیه آب و آب شیرین کن صنعتی و دریا 100000 اسمز معکوس RO

   نحوه ثبت سفارش دستگاه های تصفیه اب صنعتی با خروجی 10000 لیتر

   برای ثبت سفارش و خرید این دستگاه ها باید متذکر شد که قیمت آب شیرین کن 10000 هزار لیتری از آریاصاف به دلیل تولید کننده بودن ارزان تر است. یکی از مواردی که در خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی 10هزار لیتری موثر است میزان شوری آب ورودی است. این دستگاه ها باتوجه به چند فاکتور ساخته میشوند.

   1. میزان شوری یا ec آب ورودی که با آزمایش آب تعیین می‌شود
   2. میزان املاح و مواد معدنی آب ورودی که با آزمایش آب تعیین می‌شود
   3. میزان مصرف آب و خروجی مورد نیاز مشتری
   4. ضدزنگ بودن یا معمولی بودن دستگاه
   5. مصرف شرب یا کشاورزی

   روال کاری شرکت تصفیه آب صنعتی آریاصاف

   به علت اینکه دستگاه های تصفیه آب صنعتی طبق مصرف نیاز مشتری با خروجی‌های مختلف ساخته و مونتاژ می‌شوند. لذا با سفارش و خرید دستگاه های آب شیرین کن 10 هزار لیتری صنعتی به دلیل آنکه پیش ساخته نیستند بعد از عقد قرارداد ساخته می‌شوند. بنابراین پس از ثبت سفارش تا حدود 2 هفته کاری تحویل آن زمان می‌برد. اما به دلیل آن که سفارش شما مستقیم از سازنده میباشد، لذا قیمت قیمت خرید آب شیرین کن 10000 هزار لیتری آن کمتر از نوع پیش ساخته است.

   2 نظر در “قیمت آب شیرین کن صنعتی 10000 لیتری (+ گارانتی سالیانه)
   0 (0)

   1. پورسمیع گفت:

    سلام عرض وقت بخیر. جهت دریافت قیمت آب شیرین کن 10000 لیتری با چه شماره ای باید تماس گرفته شود؟ لطفا اگر انکان داشت با من تماس بگیرید 0910***8975 پورسمیع

    1. mahjoor گفت:

     سلام جناب پورسمیع بزرگوار. هر سوالی که داشته باشید شماره تماس 09121068506، 24 ساعته روشن و آماده پاسخگویی می باشد. در اسرع وقت کارشناس آریا صاف با شما تماس خواهد گرفت.

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   شما هم به این نوشته امتیاز دهید
   [Total: 0 Average: 0]