آریاصاف

شرکت تصفیه آب و فاضلاب

کارخانه تصفیه فاضلاب

شرکت تصفیه آب و فاضلاب آریا صاف دارای بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید انواع دستگاه ها و سیستم های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی ،دستگاه های تصفیه فاضلاب ، اب شیرین کن های صنعتی و نیمه صنعتی ، آب شیرین کن های دریایی و کشاورزی (گلخانه ای ، باغ ، مزارع و زمین کشاورزی ، چاه آب ) ، دستگاه های RO و …. است. کارشناسان ما برای جلب رضایت مشتریان قبل از خرید و بعد از خرید  همواره پاسخگوی مشتریان خود هستند و همواره می کوشند تا بهترین محصولات با بهترین خدمات پس از فروش را به مشتریان خود عرضه کنند . ما با به کارگیری به روز ترین تجهیزات در کارخانه خود ، همواره بر آنیم که جدید ترین تکنولوژی روز را به مشتریان خود عرضه کنیم.

در زیر لیست محصولات کارخانه آریا صاف را مشاهده می کنید :
1- دستگاه ها و سیستم های اب شیرین کن و تصفیه آب صنعتی ، کشاورزی (گلخانه ای ، باغ ، مزارع و زمین کشاورزی ، چاه آب ) ، دریایی و…
2- دستگاه ها و سیستم های تصفیه آب صنعتی
3- دستگاه ها و سیستم های تصفیه فاضلاب های صنعتی
4- دستگاه ها و سیستم های تصفیه و اب شیرین کن دریایی

آریا صاف همواره در تولید تمام محصولات خود از جمله آب شیرین کن ( تصفیه اب ) ، تصفیه فاضلاب و … تمام استاندارد های بین المللی و کشوری که باید یک کارخانه در تولید محصولات خود رعایت کند را ملاک تولید خود قرار می دهد .

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات اریا صاف می توانید روی نام آن کلیک کرده تا توضیحات بیشتر در مورد آنها از جمله: مشخصات فنی، سیستم کارکرد ، تنوع آنها و تفاوت آنها را مشاهده کنید .

برای تماس کلیک کنید
شماره تماس ها:09121068506-۰۲۱88702057
تلگرام

ارتباط در تلگرام (آنلاین)

واتس اپ

ارتباط در واتس آپ (آنلاین)