آریاصاف

آب شیرین کن دریایی

دستگاه آب شیرین کن دریایی و اسمز معکوس RO دریایی و صنعتی

دستگاه آب شیرین کن دریایی : سیستم های آبشیرین کن دریایی (در اصطلاح عامیانه به آن دستگاه تصفیه اب دریا نیز گفته می شود ) به منظور شیرین سازی آب هایی که میزان شوری آنها (ec) بیشتر 10000 است  مانند آب دریای خلیج فارس و  عمان و دریای مازندران و یا شهر هایی که میزان شوری آب آنها بالا است استفاده می شود .خرید و فروش دستگاه های تصفیه آب دریایی این روز ها با افزایش بحران آب افزایش یافته است . پکیج ها و دستگاه های آب شیرین کن دریایی قادر به تصفیه اب دریا هستند . قیمت این دستگاه ها به چندین فاکتور از جمله مقدار اب خروجی آن ، میزان شوری آب ، مارک پمپ ها و موتور ها ، ضدزنگ بودن و ضد اکسید بودن لوله ها و … بستگی دارد . آریا صاف شرکت سازنده ، تولید کننده و فروشنده انواع مختلف پکیج ها و دستگاه تصفیه آب دریا ، صنعتی کشاورزی می باشد .شما می توانید برای اطلاع بیشتر از نحوه کارکرد این دستگاه و یا خرید دستگاه ابشیرین کن با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان همواره تلاش می کنند که با توجه به نیاز شما بهترین دستگاه تصفیه آب دریایی را برای خرید به شما معرفی کنند .

لیست قیمت دستگاه آب شیرین کن دریایی

همچنین می توانید از بقیه دستگاه های آب شیرین کن ( آب شیرین کن دریایی ، کشاورزی ، صنعتی ، سختی گیر و … ) ما نیز دیدن فرمایید .
آریا صاف اماده ارسال دستگاه های و پکیج های تصفیه اب دریایی و آب شیرین کن دریایی به سراسر ایران از جمله شهرها و استان های بندرعباس ، مشهد ، سیستان و بلوچستان ، خوزستان ، اهواز ، قم ، بندر گناوه ، بوشهر ، بندر کنگان ،بندر ماهشهر بندر امام خمینی ، جزیره قشم ، جزیره کیش و جزیره ابوموسی و سایر نقاط ایران است.

لازم به ذکر است که کلیه دستگاه آب شیرین آریا صاف به روش اسمز معکوس ساخته می شوند . روش اسمزمعکوس یک روش مرسوم و مقرون به صرفه است که در دنیا بسیار استفاده می شود . برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد روش اسمز معکوس می توانید از مقاله مربوط به آن دیدن فرمایید.

 

 

برای تماس کلیک کنید
شماره تماس ها:09121068506-۰۲۱88702057
تلگرام

ارتباط در تلگرام (آنلاین)

واتس اپ

ارتباط در واتس آپ (آنلاین)