آب شیرین کن دریایی

دستگاه آبشیرین کن آب شیرین کن دریایی تصفیه آب دریا

دستگاه آب شیرین کن دریایی Ro ( دستگاه تصفیه آب دریا ro ) : سیستم های آبشیرین کن دریایی (در اصطلاح عامیانه به آن دستگاه تصفیه اب دریا نیز گفته می شود ) به منظور شیرین سازی آب هایی که میزان شوری آنها (ec) بیشتر 10000 است  مانند آب دریای خلیج فارس و  عمان و دریای مازندران و یا شهر هایی که میزان شوری آب آنها بالا است استفاده می شود .خرید و فروش دستگاه های تصفیه آب دریایی این روز ها با افزایش بحران آب افزایش یافته است .

پکیج ها و دستگاه های آب شیرین کن دریایی قادر به تصفیه اب دریا هستند . قیمت این دستگاه ها به چندین فاکتور از جمله مقدار اب خروجی آن ، میزان شوری آب ، مارک پمپ ها و موتور ها ، ضدزنگ بودن و ضد اکسید بودن لوله ها و … بستگی دارد . آریا صاف شرکت سازنده ، تولید کننده و فروشنده انواع مختلف پکیج ها و دستگاه تصفیه آب دریا ، صنعتی کشاورزی می باشد .شما می توانید برای اطلاع بیشتر از نحوه کارکرد این دستگاه و یا خرید دستگاه ابشیرین کن با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان همواره تلاش می کنند که با توجه به نیاز شما بهترین دستگاه تصفیه آب دریایی را برای خرید به شما معرفی کنند .

تفاوت دستگاه آب شیرین کن دریایی ro با آب شیرین کن معمولی ro چیست ؟

دستگاه های آبشیرین کن را براساس میزان ec آب میسازند.
همین میزان شوری باعث تفاوت سیستم های ro میشود.

دستگاه آبشیرین کن براساس ec به سه نوع تقسیم میشوند :

  1. دستگاه های معمولی با توانایی تصفیه ec کمتر از 8000
  2. دستگاه های تصفیه آب ro پرفشار با توانایی تصفیه ec بین 8000 و 26000
  3. دستگاه های تصفیه آب دریا با توانایی تصفیه ec بیشتر از 26000

قیمت هر یک از دستگاه های آبشیرین کن بالا با یکدیگر تفاوت بسیاری دارد.
برای همین با انجام آزمایش آب باید میزان ec آب را مشخص کرد.


لیست قیمت دستگاه آبشیرین کن دریایی

قیمت دستگاه های آب شیرین کن دریایی ro :

قیمت  دستگاه های تصفیه اب دریا ro  نسبت به دستگاه های معمولی آبشیرین کن بسیار بیشتر است و این به علت نوع ممبرین ها، جنس بدنه ( ضد زنگ و ضد خوردگی در برابر شوری آب ) ، نوع موتور های ( پرفشار ) و…. می باشد.
به علت اینکه دستگاه های تصفیه آب دریا ro در ابعاد مختلف ساخته میشوند قیمت های متفاوتی دارند.
اما بهتراست بدانید که هرچه دستگاه آبشیرین کن دریایی ro درابعاد بزرگتر ساخته شوند مقرون بصرفه تر هستند.

همچنین می توانید از بقیه دستگاه های آب شیرین کن ( آبشیرین کن های دریایی ، کشاورزی ، صنعتی ، سختی گیر و … ) ما نیز دیدن فرمایید .

شهر هایی که ارسال داریم

آریا صاف اماده ارسال دستگاه های و پکیج های تصفیه اب دریایی و آب شیرین کن دریایی به سراسر ایران از جمله شهرها و استان های بندرعباس ، مشهد ، سیستان و بلوچستان ، خوزستان ، اهواز ، قم ، بندر گناوه ، بوشهر ، بندر کنگان ،بندر ماهشهر بندر امام خمینی ، جزیره قشم ، جزیره کیش و جزیره ابوموسی و سایر نقاط ایران است.

لازم به ذکر است که کلیه دستگاه آب شیرین آریا صاف به روش اسمز معکوس ساخته می شوند . روش اسمزمعکوس یک روش مرسوم و مقرون به صرفه است که در دنیا بسیار استفاده می شود . برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد روش اسمز معکوس می توانید از مقاله مربوط به آن دیدن فرمایید.

 

برای مشاهده سایر دستگاه های آبشیرین کن ro می توانید از لینک های زیر استفاده کنید :

دستگاه آبشیرین کن کشاورزی

تصفیه آب صنعتی

 

 

 

برای تماس کلیک کنید
شماره تماس:09121068506-پاسخگویی24ساعته

مشاهده لیست قیمت

واتس اپ

ارتباط در واتس آپ (آنلاین)