آریاصاف

آب شیرین کن دریایی

آب شیرین کن دریایی

سیستم ها و دستگاه های آب شیرین کن دریایی (در اصطلاح عامیانه به تصفیه آب دریایی نیز گفته می شود ) به منظور شیرین سازی آب هایی که میزان شوری آنها (ec) بیشتر 10000 است استفاده می شود . پکیج ها و دستگاه های آب شیرین کن دریایی قادر به تصفیه اب نیز هستند . قیمت این دستگاه ها به چندین فاکتور از جمله مقدار آب خروجی آن ، میزان شوری آب و … بستگی دارد . آریا صاف سازنده ، تولید کننده و فروشنده انواع مختلف پکیج ها و دستگاه تصفیه آب می باشد .شما می توانید برای اطلاع بیشتر از نحوه کارکرد این دستگاه و یا خرید اب شیرین کن با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان همواره تلاش می کنند که با توجه به نیاز شما بهترین دستگاه تصفیه آب را برای خرید به شما معرفی کنند .
همچنین می توانید از بقیه دستگاه های آب شیرین کن ما نیز دیدن فرمایید .
آریا صاف اماده ارسال دستگاه های و پکیج های تصفیه آب و آب شیرین کن به سراسر ایران از جمله شهرها و استان های بندر عباس ، مشهد ، سیستان و بلوچستان ، خوزستان ، قم و … است.

لازم به ذکر است که کلیه دستگاه های آب شیرین آریا صاف به روش اسمز معکوس ساخته می شوند . این روش یک روش مرسوم و مقرون به صرفه است که در دنیا بسیار استفاده می شود . برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد روش اسمز معکوس می توانید از مقاله مربوط به آن دیدن فرمایید.

تماس تلفنی : ۰۹۱۲۱۰۶۸۵۰۶ - ۰۲۱۸۸۸۶۳۴۶۷
تلگرام

ارتباط در تلگرام (آنلاین)

واتس اپ

ارتباط در واتس آپ (آنلاین)