آریاصاف

آب شیرین کن دریایی

آب شیرین کن و اسمز معکوس RO دریایی و صنعتی

سیستم ها و دستگاه های آب شیرین کن دریایی (در اصطلاح عامیانه به آن دستگاه تصفیه اب دریا نیز گفته می شود ) به منظور شیرین سازی آب هایی که میزان شوری آنها (ec) بیشتر 10000 است استفاده می شود . پکیج ها و دستگاه های آب شیرین کن دریایی قادر به تصفیه اب دریا نیز هستند . قیمت این دستگاه ها به چندین فاکتور از جمله مقدار اب خروجی آن ، میزان شوری آب و … بستگی دارد . آریا صاف سازنده ، تولید کننده و فروشنده انواع مختلف پکیج ها و دستگاه تصفیه آب دریا ، صنعتی کشاورزی می باشد .شما می توانید برای اطلاع بیشتر از نحوه کارکرد این دستگاه و یا خرید دستگاه ابشیرین کن با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان همواره تلاش می کنند که با توجه به نیاز شما بهترین دستگاه تصفیه آب دریایی را برای خرید به شما معرفی کنند .
همچنین می توانید از بقیه دستگاه های آب شیرین کن ما نیز دیدن فرمایید .
آریا صاف اماده ارسال دستگاه های و پکیج های تصفیه اب دریایی و آب شیرین کن دریایی به سراسر ایران از جمله شهرها و استان های بندرعباس ، مشهد ، سیستان و بلوچستان ، خوزستان ، اهواز ، قم ، بندر گناوه ، بوشهر ، بندر کنگان و … است.

لازم به ذکر است که کلیه دستگاه های آب شیرین آریا صاف به روش اسمز معکوس ساخته می شوند . این روش یک روش مرسوم و مقرون به صرفه است که در دنیا بسیار استفاده می شود . برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد روش اسمز معکوس می توانید از مقاله مربوط به آن دیدن فرمایید.

تماس تلفنی : ۰۹۱۲۱۰۶۸۵۰۶ - ۰۲۱88702056
تلگرام

ارتباط در تلگرام (آنلاین)

واتس اپ

ارتباط در واتس آپ (آنلاین)